Sivas Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı Balayı Kampanyası

Balayı Çekilişimizi Asıl Talihli olarak Merve-Hacı Güleç çifti Kazanmıştır.

Yedek Talihlilerimiz ise Hüsna-İsmail Köse / Ceren-Furkan Sam olmuştur.

Asıl talihlinin 29.08.2019 saat:15:00'a kadar tarafımıza olumlu yada olumsuz dönüş yapması gerekmektedir.

Ocak-Eylül 2019 tarihleri arası dış çekim yaptıran tüm çiftler, Alanya’da 3 gece 4 gün muhteşem bir balayı için çekilişe hak kazanacaktır.

Merhaba değerli çiftlerimiz. 2019 yılı itibariyle yeni bir kampanyaya merhaba diyoruz. "Balayı Kampanyası"

2019 yılı Ocak-Eylül tarihleri arasında bizleri tercih eden değerli gelin-damat adaylarımız arasından, 5 çiftimizi balayına gönderiyoruz.

DIŞ ÇEKİMLERİMİZE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN

düğün fotoğrafçısı balayı kampanyası2

Alanya'da Bir Tatil Köyünde Balayı Sizin de Hakkınız

Ocak-Eylül tarihleri arasında rezervasyon yaptırarak, onlarca çeşit düğün albümlerimiz arasından birini seçerek, dış çekimini bize yaptıran çiftlerimizin arasından 5 çifti Alanya'da bir tatil köyünde Herşey Dahil konseptinde balayına göndereceğiz.

Düğün Dış Çekimini Yaptır Balayını Kazan

Sivas Dış Çekim Sivas Balayı kampanyası kazanan çiftlerimizi, 2-5 Eylül 2019 tarihleri arasında Alanya Annabella Park Hotel'de, 3 gece 4 gün herşey dahil konsepti çekilişle hediye edilecektir.

5 ÇİFTİMİZ BALAYI KAMPANYASINDAN YARARLANACAK

Sivas Düğün Dış Çekiminde Grafikser® Tasarım ve Fotoğrafçılık'ı tercih eden çiftlerimiz arasından 5 çift bu kampanyadan yararlanacak.

BALAYI KAMPANYASINDA ŞANSINIZ 50'DE 1

Kampanya kapsamında göndereceğimiz 5 çiftimizi ise şu şekilde belirleyeceğiz.

Rezervasyon yaptıran her 50 çiftimizden 1 çifti balayına göndereceğiz. (ilk 50 rezervasyona 1 çift, 51-100 rezervasyona 2 çift, 101-150 rezervasyona 3 çift, 151-200 rezervasyona 4 çift, 201-250 rezervasyona 5 çift) (Örneği bu yıl düğün dış çekim için 140 çift rezervasyon yaptırdı, kampanyadan 3 çift yararlanacaktır.)

Rezervasyon yapan müşterilerimizin isimleri ve sayısı, stüdyo ofisimizde güncellenerek asılacaktır.

DIŞ ÇEKİM BALAYI KAMPANYASI İÇİN EKSTRA BİR ÜCRET YOK

BALAYI KAMPANYASINA AİT ÖNEMLİ HUSUSLAR:

 • İşbu kampanya; 01.01.2019 – 01.09.2019 tarihleri arasında, Grafikser Tasarım ve Fotoğrafçılık’da düğün dış çekimi ve albümü yaptıran, evlenecek olan çiftlerimizi kapsayan özel bir kampanyadır.
 • Kampanya, 01.01.2019 – 01.09.2019 TARİHLERİ ARASINDA EVLENEN ÇİFTLER İÇİN GEÇERLİDİR. Aksi takdirde kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Balayı çekilişi 26.08.2019 Pazartesi günü yapılacaktır. 26.08.2019 ile 01.09.2019 Pazar günleri arasında dış çekimi olan çiftlerimiz kampanyadan yararlanacaktır.
 • Bu kampanyaya nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet dahil değildir. Sadece düğün yapacak çiftlerimiz için geçerlidir.
 • İşbu kampanya, herhangi bir indirime tabi tutulan veya başka bir kampanya ile fiyatlandırılmış ürünler için geçerli değildir. DİĞER KAMPANYA VEYA İNDİRİMLERLE BİRLEŞTİRİLEMEZ.
 • KAMPANYA ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ ANNABELLA DİAMOND PARK HOTEL’İN, GRAFİKSER’E AYIRMIŞ OLDUĞU KONTENJANLARLA SINIRLIDIR.
 • Kampanyayı kazanan çiftlerimiz, otel rezervasyonlarını yapmak üzere EN GEÇ 28.08.2019 ÇARŞAMBA günü GRAFİKSER TASARIM VE FOTOĞRAFÇILIK’A BİLDİRMEK ZORUNDADIR. AKSİ TAKDİRDE, YERİNE ÇEKİLEN YEDEK TALİHLİ BALAYI KAMPANYASINDAN YARARLANACAKTIR.
 • İşbu kampanya kapsamında çiftlerimizin kazandığı “Balayı Tatili”nin, “Annabella Diamond Hotel”, “Annabella Park Hotel” otellerinden uygun olan herhangi birinde konaklayacak olup, , öncelik Annabella Park Hotel’dir.

5 çiftimiz kampanya kapsamında, tamamının Annabella Park Hotel’de konaklayacağı kesin değildir. En az 1 çiftimiz bu otelden faydalanırken, diğer çiftlerimizin ise gideceği oteller, Grafikser Tasarım ve Fotoğrafçılık tarafından belirlenecektir. Kampanya kapsamında Tüm otellerde, Otel konseptleri “Herşey dahil” kapsamında olacaktır.

 • Rezervasyon tarihi evlilik tarihinden önceki bir tarihte olmayacaktır.
 • Kampanyadan yararlanan ve rezervasyonu yaptırmış olan müşteriler otele giriş yaparken MUTLAKA EVLİLİK CÜZDANINI GÖSTERMEK ZORUNDADIRLAR. MÜŞTERİLERİN EVLİLİK CÜZDANLARINDAKİ EVLENME TARİH; MUTLAKA KAMPANYADA BELİRTİLMİŞ OLAN 01.01.2019 – 01.09.2019 TARİHLERİ ARASINDA BİR TARİH OLMAK ZORUNDADIR. Aksi takdirde bu hizmetten yararlanılamayacaktır ve otel faturası müşterinin kendisi tarafından ödenecektir.
 • Balayı hakkı kazanan ancak bu hakkını 02.09.2019 tarihi saat: 15:00’a kadar kullanmayan müşteriler için otel konaklama hakkı 02.09.2019 saat 15:30’da sona erecektir. Bu tarihten sonra hiçbir hak iddia edemeyeceklerdir.
 • Kampanyaya YALNIZCA 3 gece 4 gün standart oda, her şey dahil kapsamında konaklama dahil olup; ulaşım, otel ekstraları, pasaport, transfer, vize işlemleri vb diğer masraflar kampanya kapsamı dışındadır ve tamamen müşteriye aittir.
 • Kampanyayı kazanan çiftlerimiz, otele yerleştikleri gün, bizlere çekim yaptırmayı ve bunları Grafikser sosyal medya hesaplarında yayınlanmasını kabul eder.

KONSEPTLER

 • Annabella Diamond grubuna ait otellerin konsepti Herşey Dahil kapsamındadır.
 • Kazanılan hak başkasına devredilemeyecek, yalnızca evlilik cüzdanındaki hak sahibi tarafından kullanılacaktır.
 • Çiftlerimiz kampanya detay ve koşulları ile ilgili her türlü soruları için Grafikser Tasarım ve Fotoğrafçık hattı olan 0553 404 19 03 nolu numarayı arayabilirler.

STÜDYO ADRES: CAMİ-İ KEBİR MAHALLESİ ŞİFAHİYE SOKAK ÖZDEN APARTMANI B BLOK KAT:3 DAİRE:6 SİVAS/MERKEZ (Kılıçoğlu pastanesi arka arası dar sokak, demir aynalı kapı)

İLETİŞİM: 0.553 404 19 03

Hediye Balayı, Balayı Kampanyası, Sivas Balayı Kampanyası, Düğün Fotoğrafçısı Balayı Kampanyası, 2019 Balayı Kampanyası, Balayı tatili, Balayı Tatili Hediyesi

BALAYI KAMPANYASI, TÜRKİYE GENELİ TÜM REZERVASYONLARDA GEÇERLİDİR.