dergi

Dergi tasarım işi her kişiye kolay gibi görünse de, tasarım işini, işin ehline bırakmak gerekir. Dergi tasarımı ilk olarak taslak çalışmasını ortaya çıkarmak ile başlar ve her ayrıntı düşünülmelidir.

Biz Grafikser Tasarım ve Fotoğrafçılık olarak, Sivas Dergi Tasarımı yaptıracak müşterimiz ile karşılıklı oturur, çay içerken, ilk olarak onun düşüncelerini ve hayalleri tartarız. O sırada ise derginin boyutu, kullanılması istendiği kağıt cinsi vb görsel unsunlar hakkında net karara vararak tasarımlarımıza başlarız.

Tabiki herşey anlatıldığı kadar kolay ve kısa değil.

Derginizin içeriği çok başarılı bir yazılara sahip olabilir, fakat ortaya çıkarılan tasarımla bunu okuyucuya iletemezseniz, içerik kalitesinin pek bir önemi kalmaz.

Sivas Dergi Tasarımı

Sivas Dergi Tasarımı olarak, bu konuda profesyonel hizmet veren firmamız, bugüne kadar yüzlerce dergi yapmış ve sağlam bir ekiple çalışmaktadır.

Dergi Tasarımı yaptırırken dikkat edilecek hususlar;


Derginizi tasarlatırken, tasarımcınızdan kağıt üzerinde her alanın tamamen dolu olmasını istemeyin. Gerekirse birçok alanın boş zemin kalmasını, gerekirse yazıların klasik yerleşimi ile değil farklılık yaratarak zorlaştırmasını isteyin.

Sivas'ta Dergi Tasarımı yapan bir firma olarak sizlerde yüzlerce kamu/kurum/özel müşterilerimiz gibi bizi tercih ederek, ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı görebilirsiniz.

Çalışmalarımızı www.grafikser.com (şuan bulunduğunuz site) üzerinden, www.facebook.com/grafikser adresinden, www.twitter.com/grafikser1 adresinden, www.instagram.com/grafikser adresinden ve www.youtube.com/grafikser adreslerinden takip ederek inceleyebilirsiniz.

Sivas Dergi Tasarım firması olarak, yılların vermiş olduğu deneyimlerle yapmış olduğumuz tasarımlarımızdan bazıları aşağıdadır. Bu dergi tasarımlarından bazılarının aynı zamanda baskılarını da kendi firmamız üzerinden yapılmıştır. Sivas Matbaa olarak da ekstradan hizmet vermekteyiz...

sivas divriği dergi tasarımı grafikser sivas divriği dergi tasarımı grafikser
2 2
grafikser dergi tasarımı sivas ziraat odası grafikser dergi tasarımı sivas ziraat odası
1 1
sivas dergi tasarımı grafikser sivas dergi tasarımı grafikser
sivas dergi tasarım sivas dergi tasarım