Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı işi, kolay gibi görünen bir gibi görünse de, işi ehline bırakarak özgün tasarımlar yarattırmak gerekir. Katalog tasarımı ilk olarak taslak çalışmasını ortaya çıkarmak ile başlar ve her ayrıntı düşünülmelidir.

Biz Grafikser Tasarım olarak, tasarım yaptıracak müşterimiz ile karşılıklı oturur, çay içerken, ilk olarak onun düşüncelerini ve hayalleri tartarız. O sırada ise kataloğun boyutu, kullanılması istendiği kağıt cinsi vb görsel unsunlar hakkında net karara vararak tasarımlarımıza başlarız.

Katalog Tasarımında, tabiki herşey anlatıldığı kadar kolay ve kısa değil.

Kataloğunuzun içeriği çok başarılı bir yazılara sahip olabilir, fakat ortaya çıkarılan tasarımla bunu okuyucuya iletemezseniz, içerik kalitesinin pek bir önemi kalmaz.

Sivas Katalog Çekimi

Sivas Katalog Tasarımı olarak, bu konuda profesyonel hizmet veren firmamız, bugüne kadar yüzlerce katalog yapmış ve katalog tasarımları haricinde mevcut stüdyo ile Sivas katalog çekimleri gerçekleştirerek, sağlam bir ekiple profesyonel işler çıkarmaktadır.

Katalog Tasarımı yaptırırken dikkat edilecek hususlar;

Kataloğunuzu tasarlatırken, tasarımcınızdan kağıt üzerinde her alanın tamamen dolu olmasını istemeyin. Gerekirse birçok alanın boş zemin kalmasını, gerekirse yazıların, resimlerin klasik yerleşimi ile değil farklılık yaratarak zorlaştırmasını isteyin.

Sivas'ta Katalog Tasarımı yapan bir firma olarak sizlerde yüzlerce kamu/kurum/özel müşterilerimiz gibi bizi tercih ederek, ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı görebilirsiniz.

Sivas Katalog Tasarım firması olarak, yılların vermiş olduğu deneyimlerle yapmış olduğumuz katalog tasarımlarımızdan bazıları aşağıdadır. Bu katalog tasarımlarından bazılarının aynı zamanda baskılarını da kendi firmamız üzerinden yapılmıştır. Sivas Matbaa Katalog Basımı olarak da ekstradan hizmet vermekteyiz...

katalog tasarımı grafikser sivas katalog tasarımı grafikser sivas
sivas katalog baskı grafikser tasarım sivas katalog baskı grafikser tasarım
sivas katalog tasarımı grafikser sivas katalog tasarımı grafikser